Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kosztorysant

HRSolo

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, firmy specjalizującej się w nadzorach budowlanych oraz kosztorysowaniu,

poszukujemy osoby na stanowisko

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie przedmiarów i kosztorysów (instalacje elektryczne, sanitarne)

  • Analizowanie dokumentacji projektowej

  • Zbieranie danych (technicznych, technologicznych, organizacyjnych), które nie zostały uwzględnione w dokumentacji, a mają wpływ na wysokość kosztów

  • Ustalanie nakładów rzeczowych inwestycji

  • Sporządzanie opisu robót w kolejności technologicznej ich realizacji

  • Określanie kosztów bezpośrednich oraz pośrednich realizowanych inwestycji

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie kierunkowe, min. średnie techniczne, preferowane o profilu elektrycznym lub sanitarnym

  • Znajomość rynku budowlanego

  • Obsługa urządzeń biurowych (komputer, skaner, kopiarka)

  • Dobra znajomość MS Office szczególnie bardzo dobra obsługa programu Excel i Word

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Podstawowa obsługa programu AutoCad oraz Norma

  • Dokładność i skrupulatność

  • Wysoka kultura osobista

  • Komunikatywność

  • Dobra organizacja pracy własnej

  • Zaangażowanie w realizowane zadania

  • Doświadczenie w branży budowlanej oraz kosztorysowaniu będą dodatkowym atutem.

Pracodawca oferuje

  • Praca biurowa, głównie o charakterze stacjonarnym

  • Zatrudnienie na umowę o pracę /etat lub część etatu/ zlecenie, do ustalenia

  • Ruchomy czas pracy od 7-9 do 15-17

  • Dobre warunki socjalne oraz odpowiednie narzędzia pracy