Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kosztorysant - Oferent (elektryka, teletechnika)

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    UNOCOM Sp. z o.o. Sp. k.

    Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą zajmującą się: kompleksowym wykończeniem powierzchni biurowych, handlowych oraz użyteczności publicznej, projektowaniem wnętrz, wykonywaniem instalacji teletechnicznych i elektrycznych na terenie całej Polski.

    Profesjonalizm i szerokie kompetencje pozwoliły nam odpowiedzieć na coraz wyższe wymagania rynku oraz sprostać wymaganiom Klienta.

    Jeśli chcesz dołączyć do najlepszych weź udział w rekrutacji na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Obowiązki:

    • Samodzielne przygotowywanie ofert przetargowych i kosztorysów (w tym również zgodnie z wymaganiami ustawy o zamówieniach publicznych),
    • Składanie zapytań ofertowych do podwykonawców i dostawców,
    • Komunikacja z dostawcami w zakresie doprecyzowania oferty,
    • Uczestniczenie w negocjacjach techniczno-handlowych,
    • Koordynowanie procesu zmierzającego do zawarcia umów z kontrahentami,
    • Tworzenie branżowej listy dostawców usług i materiałów,
    • Aktywna współpraca z pracownikami działu ofertowego,
    • Zapewnienie klientom firmy doradztwa technicznego,
    • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    • Dobra znajomość pakietu MS Office,
    • Znajomość rynku w zakresie systemów elektrycznych i teletechnicznych (producenci, dostawcy, specyfika sprzętu),
    • Samodzielność w działaniu,
    • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia oraz syntezy danych,
    • Umiejętność współpracy w zespole,
    • Zaangażowanie w powierzone obowiązki,
    • Mile widziana znajomość programów do kosztorysowania oraz AutoCAD.

    Oferujemy:

    • Możliwość rozwoju i podwyższania kwalifikacji,
    • Ciekawą i motywującą pracę w zespole profesjonalistów,
    • Okazje do wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań,
    • Zdobycie doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).

    Administratorem i odbiorcą Pani/ Pana danych osobowych jest Unocom Sp. z o. o. Sp. K. , ul. Panieńska 4/3, 03-704 Warszawa. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą do celów rekrutacji i ewentualnego zatrudnienia. Podane dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia rekrutacji lub/ i na potrzeby zatrudnienia. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (*jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Ma Pan/Pani również prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jest również warunkiem przystąpienia do procesu rekrutacyjnego i ewentualnego zatrudnienia. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości zatrudnienia. Dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.