Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kosztorysant

  • Urbanowo (pow. nowotomyski), Opalenica, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 26.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    NDI Energy Sp. z o.o. jest częścią grupy NDI specjalizującej się w organizacji i realizacji projektów inwestycyjnych w obszarze budownictwa, energetyki, hydrotechniki.

    Główną działalność NDI Energy Sp. z o.o. stanowi wykonawstwo, modernizacja i remonty rurociągów przesyłowych.

    W związku z rozwojem firmy poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    KOSZTORYSANT
    Miejsce pracy: Opalenica (okolice), Urbanowo (pow. nowotomyski)
    Nr ref. PR/KBU/0219

    ZAKRES ZADAŃ

    • Analiza dokumentacji projektowej/technicznej pod względem kompletności, wprowadzanie rozwiązań zamiennych/równoważnych
    • Wykonanie przedmiarów robót i ich wycena
    • Przygotowanie oraz rozesłanie zapytań ofertowych
    • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z podwykonawcami, dostawcami
    • Opracowywanie kosztorysów

    PROFIL KANDYDATA

    • Wykształcenie wyższe techniczne
    • Znajomość programów AutoCAD oraz pakietu MS Office
    • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych
    • Podstawowa znajomość Prawa Budowlanego
    • Sumienność, dokładność, umiejętność pracy pod presją czasu
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    • Bardzo dobra organizacja pracy
    • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

    OFERTA

    • Odpowiedzialna i pełna wyzwań praca w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Samodzielność działania oraz możliwość rozwoju zawodowego
    • Realizacja ciekawych projektów
    • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do osiąganych wyników
    • Przyjazna atmosfera pracy w zespole profesjonalistów
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Dziękujemy za przesłane aplikacje. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
    Dołącz do nas
    www.ndi.com.pl