Oferta pracy

Kosztorysant

ELEMONT SP. Z O.O.O firmie

  • Opole

    Opole, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wspomaganie procesu ofertowania oraz pozyskiwania zleceń

  • terminowe sporządzanie kalkulacji i ofert zgodnie z zasadami przyjętymi w spółce oraz zapytaniem ofertowym lub zamówieniem klienta

  • analiza techniczno-ekonomicznych i formalno-prawnych wymagań Klienta

  • identyfikacja potencjalnych ryzyk kontraktu i podejmowanie działań zapobiegających zagrożeniom

  • sporządzanie koncepcji technicznej niezbędnej do przygotowania oferty

  • sporządzanie kalkulacji i umów zgodnie z zasadami oraz modelem kalkulacyjnym przyjętym w Spółce

  • przygotowywanie wstępnych harmonogramów robót, szacowanie liczby personelu potrzebnego do prowadzenia projektu

  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej realizowanych działań, koordynowanie jej obiegu, bieżące raportowanie w tym zakresie

  • monitorowanie procesu ofertowania

  • zapewnienie obsługi klienta na najwyższym poziomie

  • współpraca z Kierownikiem Projektu oraz wyznaczonymi działami w spółce w zakresie pozyskiwania kontraktów i ich realizacji

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (elektrotechnika, elektronika i telekomunikacja i pokrewne)

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz znajomość branży niskoprądowej od strony praktycznej i handlowej

Mile widziane

  • doświadczenie jako projektant, inżynier budowy, kosztorysant

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej w tym schematów elektrycznych

  • wiedza techniczna dotycząca instalacji teletechnicznych

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w nowocześnie zarządzanym przedsiębiorstwie

  • niezbędne narzędzia pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • dużą samodzielność w działaniu

  • system premii i nagród

  • możliwości rozwoju zawodowego poprzez udział w różnorodnych formach szkoleń, dofinansowanie nauki

  • prywatną opiekę medyczną i możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

ELEMONT SP. Z O.O.

W Elemont zajmujemy się kompleksową realizacją projektów budowlanych w zakresie: instalacji elektrycznych, systemów teletechnicznych, AKPiA oraz zadań wielobranżowych. Przez 30 lat funkcjonowania na rynku staliśmy się jedną z najbardziej doświadczonych, innowacyjnych i rozpoznawalnych firm budowlanych a nasze zaangażowanie w największe projekty inwestycyjne w energetyce i przemyśle plasuje nas na pozycji lidera na rynku Polskim.

Więcej informacji na stronie: www.elemont.pl

Przewiń do profilu firmy