Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Rzeczoznawca samochodowy

Kancelaria Prawna Solace Sp. z o.o.

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie kalkulacji kosztów naprawy w systemie Audatex oraz Eurotax,

  • szacowanie wartości rynkowej pojazdów w systemie Info-Ekspert i Eurotax,

  • kwalifikacja uszkodzeń i wyliczanie wysokości kosztów naprawy w programach eksperckich na podstawie dokumentacji zdjęciowej,

  • szacowanie rozmiaru szkody całkowitej w systemach eksperckich,

  • mile widziana znajomość programu do kosztorysowania DAT.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • bardzo dobra obsługa komputera.

To oferujemy

  • bardzo dobrą atmosferę pracy w zespole nastawionym na współdziałanie, dzielenie się wiedzą i rozwój umiejętności,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,

  • ciekawe zadania, możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

  • stabilną pracę na umowę o pracę,

  • możliwość awansu,

  • kartę Multisport,

  • możliwość pracy zdalnej.

Solace to kancelaria prawna specjalizująca się w obsłudze spraw odszkodowawczych (szkód komunikacyjnych) po stronie poszkodowanych. Od jedenastu lat prowadzimy spory z ubezpieczalniami o odzyskanie urealnionych kosztów naprawy pojazdów mechanicznych. Przez ten czas przeprowadziliśmy dziesiątki tysięcy spraw. W naszej praktyce nie stronimy od rozwiązywania najbardziej złożonych problemów prawniczych i technicznych. Dział naszej kancelarii zajmujący się tymi sprawami to zespół wybitnie doświadczonych prawników, inżynierów i likwidatorów. Jeżeli interesują Cię te zagadnienia, masz już kilka lat doświadczenia na podobnym stanowisku, ale czujesz, że przestałeś się uczyć i chcesz się rozwijać, to praca w Solace jest właśnie dla Ciebie. Oferujemy wiedzę oraz szerokie możliwości wykorzystania jej, ponieważ każdy nasz pracownik może zarabiać dodatkowe pieniądze na prowadzonych przez siebie sprawach. Nasz system wynagradzania działa w ten sposób od jedenastu lat.

Przewiń do profilu firmy