Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kosztorysant Robót Budowlanych

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-04-18

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TB.INVEST jest prężnie działającą firmą w branży budowlanej, której historia sięga 1997 roku. W dorobku firmy znajduje się ponad 1000 zrealizowanych inwestycji. Wykonujemy duże i prestiżowe projekty obsługując Inwestorów w Polsce i za granicą Wierzymy, że źródłem naszego sukcesu są ludzie. Nasz zespół tworzą znakomici specjaliści, których wyróżnia bogate doświadczenie, wiedza i skuteczność. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:
    Miejsce pracy: Bydgoszcz

    Opis stanowiska:

    • samodzielne przygotowywanie kosztorysów,
    • analiza dokumentacji projektowej i przetargowej,
    • pozyskiwanie ofert na materiały i usługi podwykonawcze (przygotowywanie, wysyłanie zapytań ofertowych i wybór najkorzystniejszej oferty),
    • przygotowywanie harmonogramów rzeczowo-finansowych realizacji robót,
    • ścisła współpraca z innymi działami przedsiębiorstwa.

    Wymagania:

    • min. 3 letnie doświadczenie w samodzielnym sporządzaniu kosztorysów budowlanych,
    • biegła znajomość programu Norma Pro lub innych programów do kosztorysowania,
    • wykształcenie minimum technikum budowlane,
    • biegła obsługa komputera (Word, Excel, CAD),
    • umiejętność kalkulacji i weryfikacji cen,
    • biegłe czytanie dokumentacji technicznej,
    • mile widziane doświadczenie w pracy na budowie (ze znajomością technologii realizacji robót budowlanych),
    • mile widziane doświadczenie w wycenie instalacji sanitarnych lub elektrycznych.

    Oferujemy:

    • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • konkurencyjne wynagrodzenie,
    • możliwość rozwoju zawodowego w ramach awansu wewnętrznego,
    • niezbędne narzędzia pracy: laptop, tel. komórkowy,
    • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia zdrowotnego,
    • pracę w młodym i zmotywowanym zespole.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV za pomocą przycisku aplikowania.

    Informujemy, że zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

    W przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."
    bottom