Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kosztorysant Robót Budowlanych - FIT-OUT

DEIGE sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Opis stanowiska:

  • Osoba na wskazanym stanowisku będzie odpowiedzialna za sporządzanie kompletnych/branżowych kosztorysów powierzchni komercyjnych w formie oferty handlowej, przygotowywanie przedmiarów robót, kontakt z dostawcami/podwykonawcami oraz dodatkowo będzie współpracować z działem projektowym i uczestniczyć w spotkaniach z klientami.

Nasze wymagania

  • Przygotowanie obmiarów do wycen;

  • Sporządzanie tabel przedmiarowych, analiz dotyczących wycen dla klientów;

  • Przygotowywanie ofert handlowych;

  • Wykonywanie wycen na podstawie space planów oraz innych wytycznych dot. robót budowlanych oraz branżowych;

  • Wykonywanie wycen na podstawie projektów branżowych;

  • Przygotowywanie budżetów oraz harmonogramów;

  • Przegląd, kontrolna i ocena dokumentacji technicznej;

  • Bezpośrednia współpraca z architektami, projektantami branżowymi oraz innymi działami;

  • Kontakt (wyszukiwanie) oraz negocjacje z podwykonawcami (budowlanymi i branżowymi);

  • Przygotowywanie dokumentacji przetargowej, ostatecznych ofert dla klientów;

  • Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe (inżynier budownictwa, architekt itp)

  • Doświadczenie w kosztorysowaniu prac budowlanych

To oferujemy

  • Pracę na czas nieokreślony poprzedzoną okresem próbnym

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Elastyczny, zadaniowy tryb pracy,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Świadczenia dodatkowe (opieka medyczna)

  • Możliwość rozwoju zawodowego

O nas

DEIGE świadczy kompleksowe usługi fit-out od wstępnej konsultacji, spaceplanningu i projektowania do finalnej realizacji oraz wyposażenia powierzchni biurowej.