Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kosztorysant Robót Budowlanych

PROFICADR

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV

Rekrutujemy dla

Proficadr dla jednego ze swoich klientów z branży budowlanej, specjalizującej się w budownictwie obiektów sportowych oraz kubaturowych poszukuje osób na stanowisko: Kosztorysant robót budowlanych.

Twój zakres obowiązków

  • Analiza dokumentacji projektowej pod względem kompletności, wprowadzanie rozwiązań zamiennych/równoważnych

  • Wysyłanie zapytań ofertowych do podwykonawców i aktywne nadzorowanie spływu ofert

  • Analiza ofert otrzymanych od podwykonawców

  • Sporządzanie przedmiarów, kosztorysów na podstawie dokumentacji oraz SWZ

  • Analiza rynku w zakresie cen towarów i usług budowlanych

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na stanowisku kosztorysanta / ofertowania w branży budowlanej

  • Umiejętność czytania projektów budowlanych oraz przygotowywania przedmiarów i kosztorysów

  • Praktyczna znajomość oprogramowania: MS Office, Norma

  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków

  • Samodzielność i odpowiedzialność

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Komunikatywność - współpraca w ramach zespołu oraz z klientem zewnętrznym

Mile widziane

  • Uprawnienia budowlane

  • Znajomość branży kubaturowej

Pracodawca oferuje

  • Stabilność i bezpieczeństwo - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony już po okresie próbnym

  • Ciekawe projekty do realizacji -min. obiekty sportowe

  • Szeroki wachlarz możliwości rozwojowych

  • Pracę stacjonarną/hybrydową

  • Pracę w firmie, którą tworzy zespół ludzi z pasją,

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Atrakcyjne warunki finansowe, adekwatne do doświadczenia

  • Nastawienie na długofalową współpracę