Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kosztorysant robót budowlanych

Balzola Polska Sp. z o.o.

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • pomoc w obliczeniach przedmiarów robót oraz wycenie robót;

  • pomoc w kosztorysowaniu robót budowlanych;

  • współpraca z innymi pracownikami budowy oraz Centrali firmy;

  • kontakt z Podwykonawcami oraz Dostawcami;

  • wysyłanie zapytań ofertowych oraz analiza otrzymanych ofert pod względem ekonomicznym i technicznym.

Nasze wymagania

  • student/ studentka, bądź osoba posiadająca dyplom licencjacki/ inżynierski budownictwa;

  • dokładność, zaangażowanie oraz odpowiedzialność za powierzone zadania;

  • komunikatywność oraz chęć poszerzenia swoich umiejętności;

  • znajomość pakietu MS Office oraz programu AutoCAD.

Mile widziane

  • mile widziane doświadczenie w branży budowalnej, lecz nie jest konieczne – wszystkiego Ciebie nauczymy 😉

  • znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • zdobycie doświadczenia w branży budowlanej na etapie kosztorysowym, przetargowym oraz realizacji projektów;

  • udział w negocjacjach;

  • stabilne zatrudnienie;

  • godziny pracy dostosowane do Twoich potrzeb;

  • wszelkie potrzebne narzędzia pracy (laptop , telefon)

  • wdrożenie do pracy przez doświadczonych inżynierów, kierowników;

  • komfortowe warunki pracy w biurze budowy, bądź w budynku Centrali firmy (klimatyzacja latem, ogrzewane biuro zimą😊 );

  • możliwość awansu oraz podwyższania swoich kwalifikacji zawodowych (kursy, szkolenia, konferencje, nauka języków obcych);

  • prace w sympatycznym i energicznym zespole;

  • coroczne premie uznaniowe;

  • pakiet medyczny przy zatrudnieniu na umowę o pracę.

Jesteśmy grupą przedsiębiorstw założoną z zaangażowanych i kompetentnych osób, zajmującą się budownictwem, inwestycjami deweloperskimi oraz usługami, posiadającą bogate doświadczenie w w/w branżach. Dążymy do tego, by stać się wielosektorową grupą z silną pozycją międzynarodową, liderem opłacalności, złożoną z nowatorskiego zespołu, wiernej naszym wartościom i rozpoznawalnej jako techniczny, ludzki, społeczny punkt odniesienia.

Przewiń do profilu firmy