Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kosztorysant Robót Budowlanych

  • Oświęcim, małopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 6 - 8 tys. zł brutto
  • 18.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Marmator Budownictwo od ponad 10 lat z powodzeniem realizuje przedsięwzięcia budowlane na terenie całego kraju jako Generalny Wykonawca. Specjalizujemy się w termomodernizacjach budynków mieszkalnych oraz budownictwie infrastrukturalnym. Realizujemy również przedsięwzięcia z zakresu budownictwa ogólnego, konstrukcje stalowe, projekty i audyty energetyczne oraz świadczymy usługi sprzętowe. Nasze doświadczenie obejmuje ponad 120 ukończonych projektów budowlanych oraz ponad 400 zatrudnionych pracowników - dzięki czemu daliśmy się poznać jako zaufany i solidny partner oraz uczciwy pracodawca.
    Miejsce pracy: Oświęcim
    Wynagrodzenie: 6 - 8 tys. zł

    Obowiązki:

    • analiza i weryfikacja dokumentacji technicznej
    • przygotowywanie wycen/ kosztorysów zgodnie z projektem
    • wykonywanie obmiarów
    • przygotowywanie ofert
    • pozyskiwanie i analizowanie ofert od dostawców
    • ścisła współpraca z pozostałymi działami w firmie - celem efektywnego przygotowania wycen
    • współpraca z zamawiającym na etapie realizacji inwestycji

    Wymagania:

    • znajomość programów kosztorysowych ( Norma, Zuzia)
    • umiejętność kosztorysowania
    • doświadczenia w zakresie wyceny robót budowlanych
    • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
    • komunikatywność i pozytywne nastawienie
    • samodzielność, dyspozycyjność, zaangażowanie
    • prawo jazdy kat.B

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko w nowoczesnej i i przyjaznej firmie
    • atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności (indywidualnie ustalane na rozmowie kwalifikacyjnej)
    • nowoczesne narzędzia pracy niezbędne do wykonywania obowiązków
    • realne możliwości rozwoju zawodowego
    • pracę w doświadczonym, zgranym i pozytywnie nastawionym zespole
    • bardzo cenimy sobie stałych i lojalnych pracowników– będzie nam miło, jeśli zdecydujesz się zostać jednym z nich

    Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny (preferowane) i przesyłanie dokumentów aplikacyjnych klikając w przycisk aplikowania.

    Pracuj z Najlepszymi!

    Zapraszamy na You Tube

    linklink