Kosztorysant robót budowlanych

LoboHRO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Część etatu
  • Specjalista (Mid / Regular)

LoboHR jest agencją rekrutacyjną, która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy budowlanej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie ofert i kosztorysów ofertowych robót budowlanych
  • Szczegółowe analizowanie zapytań ofertowych oraz dokumentacji przetargowej,
  • Przygotowywanie dokumentacji przetargowej dla branży budowlanej,
  • Kontaktowanie się z kontrahentami i prowadzenie korespondencji z Zamawiającymi w trakcie przygotowywania oferty
  • Optymalizowanie i kontrolowanie kosztów,
  • Monitorowanie terminów i jakości robót budowlanych,
  • Tworzenie przedmiarów na potrzeby wyceny.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość obowiązujących procedur przetargowych, dostawców oraz obowiązujących na rynku stawek w branży budowlanej,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie NNW),
  • Szansę na zdobycie cennego doświadczenia w branży budowlanej,
  • Współpracę przy dużych i interesujących projektach w międzynarodowej firmie budowlanej,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy