Kosztorysant robót budowlanych

  • Wieruszów, Wieluń, łódzkie
  • Specjalista
  • 07.12.2018
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 06.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ZAKŁAD USŁUGOWO-BUDOWLANY ALINA MALIK

    Malik Development to Polska spółka wykonawczo-deweloperska z blisko 30-letnim doświadczeniem w budownictwie głównie mieszkaniowym, realizująca własne inwestycje jak i świadcząca usług budowlane dla inwestorów prywatnych oraz publicznych.

    W związku z intensywnym rozwojem i planowanymi projektami aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wieluń (okolice), Wieruszów

    Zadania:

    • sporządzanie kosztorysów, wycen, budżetów ofertowych na podstawie projektu lub wytycznych klienta.
    • praca z dokumentacją techniczną
    • analizowanie dokumentacji projektowej i przetargowej oraz wymagań technicznych związanych z procedurą przygotowania oferty,
    • kalkulacja kosztów ofertowych robót budowlanych
    • przedmiarowanie materiałów i instalacji branżowych na podstawie dokumentacji projektowych
    • wyszukiwanie dostawców, podwykonawców
    • prowadzenie negocjacji cenowych i terminowych
    • przygotowywanie harmonogramów robót
    • identyfikacja ewentualnych kolizji i błędów

    Wymagania:

    • wykształcenie średnie techniczne
    • umiejętność analizy technicznej dokumentacji budowlanej
    • znajomość zasad kosztorysowania i umiejętność sporządzania kosztorysów w branży budowlanej
    • dobra znajomość programów obsługowych i kosztorysowych: mi. autocad, norma, ms excel
    • bardzo dobra znajomość przepisów dot. prawa budowlanego, administracyjnego, planowania przestrzennego oraz warunków technicznych i norm
    • dobra organizacja pracy własnej, samodzielność
    • doświadczenie w przygotowaniu i kompletacji ofert przetargowych w branży budowlanej będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • stabilną pracę w firmie z rodzinną atmosferą
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy
    • udział w realizacji dużych, wieloetapowych projektów mieszkaniowych
    • współpracę z doświadczonym zespołem
    • możliwość uczestnictwa w szkoleniach
    • pakiet benefitów pracowniczych (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.