Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kosztorysant robót elektrycznych

"ATELBUD" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

"ATELBUD" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Księdza Józefa Schulza 9

Bydgoszcz

Firma ATELBUD rozpoczęła swoją działalność w roku 1995. Poprzez ciągły rozwój i wzbogacanie doświadczenia, aktualny zakres usług obejmuje projektowanie i wykonawstwo:

  • sieci i instalacji elektrycznych niskiego napięcia i średniego napięcia,
  • instalacji technicznego zabezpieczania obiektu, tj. instalacji SAP, sygnalizacji włamania i kontroli dostępu,
  • sieci strukturalnych,

Zdobyte doświadczenie pozwala nam na realizację zadań nietypowych, wymagających odpowiedniej wiedzy w zakresie szeroko pojętej elektrotechniki. Są to zadania takie jak sporządzanie projektów branży elektrycznej, analiza parametrów sieci i diagnostyka wraz ze sporządzaniem wyczerpujących raportów, pomiary elektryczne w budownictwie, doradztwo.

Opis stanowiska:

  • sporządzanie ofert na podstawie dokumentacji technicznej
  • pozyskiwanie ofert na materiały od dostawców i wykonawców
  • kosztorysowanie powykonawcze robót na podstawie obmiarów wykonanych na budowie
  • tworzenie zestawień materiałowych na podstawie dokumentacji

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne lub inżynierskie o kierunku elektrotechnika lub pokrewnym,
  • umiejętność kosztorysowania i przygotowania dokumentacji przetargowej–ofert
  • umiejętność przedmiarowania robót budowlano – montażowych
  • umiejętność czytania i analizy dokumentacji przetargowej i projektowej
  • samodzielność i staranność,

Mile widziane:

  • znajomość programów: Auto Cad, Norma, Rodos,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

Oferujemy:

  • Naszym pracownikom oferujemy stabilne zatrudnienie,
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze,
  • Dodatkowe ubezpieczenie,
  • Niezbędne narzędzia do pracy – specjalistyczne oprogramowanie i sprzęt IT, wyposażenie stanowiska pracy zgodnie z preferencjami pracownika,
  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych – dajemy możliwość rozwoju zawodowego poprzez umożliwienie zdobycia świadectw kwalifikacyjnych oraz uprawnień budowlanych w zakresie projektowania oraz wykonawstwa,

Zainteresowanych kandydatów prosimy o wysłanie CV poprzez przycisk Aplikuj.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonych przez ATELBUD Sp. z o.o. zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Ogłoszenie archiwalne