Ta oferta pracy jest nieaktualna od 578 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kosztorysant Robót Sanitarnych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    FORBIS GROUP SP. Z O.O.

    Forbis Group jest ekspertem w rozwiązaniach projektowych dla branży retail. Oferuje projektowanie wnętrz sklepów, punktów usługowych, jak i części wspólnych w centrach handlowych. Zapewnia kompleksową aranżację i ekspozycję produktów m.in. w sklepach odzieżowych. Wykonuje i dostarcza pełne wyposażenie sklepów, w tym meble sklepowe własnej produkcji, zapewniając wysoki profesjonalizm działań oraz skuteczny project management.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy aktualnie poszukujemy Kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie

    Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za opracowywanie kosztów realizowanych inwestycji, w tym zwłaszcza:

    • Analizę dokumentacji ofertowej
    • Przygotowywanie przedmiarów robót oraz analiz ilościowych poszczególnych elementów oferty
    • Bezpośredni kontakt z firmami podwykonawczymi oraz inwestorami w zakresie zapytań ofertowych
    • Aktywną współpracę z projektantami
    • Kompletowanie gotowej wyceny projektu / usługi oraz przygotowanie ostatecznych ofert dla Klientów
    • Sprawy bieżące wynikające z pracy codziennej

    Aby efektywnie wykonywać powierzone obowiązki, od kandydatów oczekujemy:

    • Wykształcenia inżynieryjnego o profilu budowlanym lub architektonicznym
    • Co najmniej 3 letniego doświadczenia w kosztorysowaniu prac sanitarnych i wykończeniowych w szczególności w Dziale Wycen po stronie Generalnego Wykonawcy
    • Doświadczenia w kosztorysowaniu powierzchni komercyjnych
    • Dobrej znajomość programu Autocad oraz MS Office
    • Znajomości języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
    • Bardzo dobrej organizacji czasu pracy oraz samodzielności na stanowisku pracy
    • Umiejętności analitycznego myślenia

    Oferujemy:

    • konkurencyjne wynagrodzenie oraz niezbędne narzędzia pracy
    • możliwość rozwoju oraz zdobywania nowej wiedzy w dynamicznie
      rozwijającej się Firmie,
    • warunki do doskonalenia zawodowego i realizacji ambicji
    • prywatną opiekę medyczną
    • dużą samodzielność i pracę w zgranym zespole

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).