Ta oferta pracy jest nieaktualna od 291 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kosztorysant - Specjalista do Spraw Ofertowania i Przygotowania Produkcji

  • Piekary (pow. krakowski), Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 30.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Edward Biel Producent Rozdzielnic Elektrycznych (PRE Edward Biel) jest wiodącym producentem rozdzielnic, szaf i sterownic niskiego napięcia na krajowy i międzynarodowy rynek energii elektrycznej.

    Kosztorysant - Specjalista do Spraw Ofertowania
    i Przygotowania Produkcji
    Miejsce pracy: Kraków (okolice), Piekary (pow. krakowski)

    Zadania:

    • Przygotowywanie kosztorysów ofertowych, kalkulacji, wycen produktów,
    • Analiza dokumentacji projektowej,
    • Przygotowywanie ofert cenowych,
    • Przygotowanie produkcji na podstawie dokumentacji i projektu,
    • Nadzór nad procesem produkcyjnym,
    • Ścisła współpraca z działem zaopatrzenia i produkcji.

    Wymagania:

    • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne,
    • Umiejętność czytania schematów i symboli elektrycznych,
    • Rozeznanie w ofercie i nowościach rynku aparatów i osprzętu elektroinstalacyjnego,
    • Znajomość pakietu Office (Word, Excel, Outlook),
    • Otwartość, dyspozycyjność, samodzielność, komunikatywność, systematyczność, doskonała organizacja pracy, asertywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
    • Umiejętność pracy w zespole,
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

    Oferujemy:

    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i stabilizację zawodową,
    • Narzędzia pracy i motywujący system wynagrodzenia,
    • Pracę w młodym zespole,
    • Możliwość rozwoju zawodowego,
    • Stabilne warunki zatrudnienia,
    • Możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach i kursach,
    • Program edukacyjny,
    • Możliwość poszerzania wiedzy na konferencjach i spotkaniach produktowych.

    Aplikacje prosimy przesyłać za pośrednictwem przycisku Aplikuj

    W tytule maila wpisz: „Kosztorysant– Imię i Nazwisko”

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)

    bottom