Kosztorysant – Specjalista ds. Kosztorysowania Inwestycji Kubaturowych

F.B.I. TASBUD S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

F.B.I. TASBUD S.A.

Trylogii 2

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe przygotowywanie kosztorysów inwestycji kubaturowych dla kontraktów szwedzkich,
  • szczegółowa analiza merytoryczna i techniczna dokumentacji przetargowej i technicznej oraz zgłaszanie ewentualnych uwag,
  • wycena inwestycji,
  • przygotowywanie zapytań ofertowych, analiza ofert,
  • przygotowywanie ofert przetargowych dla przetargów na rynku szwedzkim,
  • dbanie o estetyczny wygląd składanych ofert,
  • przygotowywanie kosztorysów na wykonane roboty, w tym przygotowywanie obmiarów,
  • kosztorysowanie w programie Excel.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów (preferowany kierunek: budownictwo),
  • doświadczenie nie jest wymagane, istnieje możliwość nauczenia się zawodu od podstaw,
  • umiejętność przedmiarowania, wyceny inwestycji, przygotowywania obmiarów,
  • dobra znajomość programów: MS Office, AutoCad,
  • znajomość cen materiałów budowlanych oraz robocizny będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, ukierunkowanej na wyniki,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę, zdolności analityczne, sumienność, dyspozycyjność,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym,
  • pracę w przyjaznym, dynamicznym i młodym zespole,
  • możliwość rozwoju osobistego, zdobycia wiedzy i nowych doświadczeń,
  • prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe oraz dodatkowe benefity.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia do pracy

Kosztorysant – Specjalista ds. Kosztorysowania Inwestycji Kubaturowych, Trylogii 2, Warszawa