Logo Pracuj.pl

Kosztorysant - Specjalista ds. ofertowania branża budowlana

RE-BauO firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie kosztorysów robót budowlanych
  • wyszukiwanie korzystnych rozwiązań technologicznych i materiałowych
  • wycena przedmiarów robót z wykorzystaniem narzędzi AutoCAD i innych
  • prowadzenie baz danych dotyczących zapytań ofertowych i przygotowywanie ofert oraz kompletowanie dokumentacji technicznej
  • prowadzenie rozmów z podwykonawcami i dostawcami

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, kierunkowe
  • doświadczenie w przygotowywaniu ofert
  • znajomość cen rynkowych materiałów i usług
  • umiejętność kalkulacji i weryfikacji cen
  • biegła obsługa komputera
  • znajomość programów do kosztorysowania
  • sumienność, dokładność

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia z możliwością rozwoju zawodowego
  • pracę w biurze w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w miłym zespole
  • interesującą pacę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Kosztorysant - Specjalista ds. ofertowania branża budowlana, Kraków