Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kosztorysant - Specjalista ds. ofertowania - budownictwo ogólne, termomodernizacje

BROTHERM P.M.Ł. KAPUSTA sp.j.O firmie

  • Świętego Jacka 86
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

BROTHERM P.M.Ł. KAPUSTA sp.j.

Świętego Jacka 86

Kraków

BROTHERM jest wiodącą firmą termomodernizacyjną w Polsce. Grupa Brotherm kontynuuje działalność firmy ZR-B Kapusta istniejącej na rynku od 1989 r.

www.brotherm.pl

Na stronie znajdą Państwo pełny opis firmy i profil działalności wraz z przykładowymi realizacjami.

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie oraz sprawdzanie: przedmiarów robót i kosztorysów ofertowych
  • przygotowanie i składanie ofert
  • wyszukiwanie przetargów, robót budowlanych, podwykonawców
  • korespondencja z zamawiającym, analiza zapytań ofertowych
  • prowadzenie negocjacji z dostawcami usług, urządzeń oraz materiałów

Oczekiwane kwalifikacje:

  • doświadczenie w branży budowlanej / na podobnym stanowisku min. 3 lat
  • znajomość procedur i specyfiki przetargowej w sektorze publicznym
  • praktyczna znajomość kosztorysowania robót budowlanych: Norma, Zuzia (BimEstiMate)
  • obsługa programów: MS Office, (Autocad opcjonalnie)
  • prawo jazdy kat. B (opcjonalnie)
  • dyspozycyjność oraz bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (ponad 30 lat istnienia)
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • pracę stacjonarną w biurze (własne pomieszczenie biurowe w kameralnym domu przy Zakrzówku)
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • telefon, laptop, niezbędne narzędzia do pracy, ubezpieczenie na życie, szkolenia pracownicze

Kandydatów zainteresowanych ofertą pracy prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

PRACA OD KWIECIEŃ/MAJ 2021r. – rozmowa kwalifikacyjna I połowa kwietnia

Ogłoszenie archiwalne