Oferta pracy

Kosztorysant, Specjalista ds. ofertowania

KARMAR S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
KARMAR S.A. działa na rynku od ponad dwudziestu lat, ciesząc się uznaniem Klientów i utrzymując na rynku usług budowlanych kluczową pozycję, jako generalny wykonawca projektów kubaturowych oraz przemysłowych.

Wizytówką Firmy jest ponad sto zakończonych, bądź będących w trakcie procesu budowlanego inwestycji.

Jako część BOUYGUES CONSTRUCTION - jednej z największych grup budowlanych na świecie oraz zajmującej czwarte miejsce w prestiżowym rankingu „Najlepszy Pracodawca we Francji” - KARMAR S.A. jest cenionym partnerem biznesowym i atrakcyjnym pracodawcą.

W związku z rozwojem aktywności na polskim rynku oraz realizacją projektów z zakresu budownictwa kubaturowego i przemysłowego poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Kosztorysant, Specjalista ds. ofertowaniaNumer ref.: SDO/KAR/2021

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Weryfikacja dokumentacji pod względem wykonalności proponowanych rozwiązań
  • Przygotowywanie przedmiarów robót
  • Wysyłanie zapytań ofertowych i analiza otrzymanych ofert
  • Optymalizacja rozwiązań projektowych
  • Tworzenie kosztorysów
OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:
  • Wykształcenia wyższego technicznego, kierunkowego: Budownictwo
  • Wiedzy technicznej w zakresie robót budowlanych
  • Umiejętności posługiwania się AutoCadem w tym przedmiarowania robót
  • Umiejętności posługiwania się pakietem MS Office w tym Excela
  • Wskazana znajomość języka angielskiego
  • Dokładności, systematyczności, zdolności organizacyjnych i umiejętności rozwiązywania problemów
OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce oraz status lidera na rynkach międzynarodowych
  • Możliwość poszerzania doświadczenia we współpracy z zespołem specjalistów i ekspertów, zapewniającego gwarancję zawodowego i osobistego rozwoju
  • Możliwość budowania pozycji zawodowej w firmie o ugruntowanej pozycji

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Karmar S.A. z siedzibą w Warszawie. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

KARMAR S.A.
ul. Grójecka 208
02-390 Warszawa

www.karmar.com.pl

www.bouygues-construction.com

Ogłoszenie archiwalne