Kosztorysant - Specjalista ds. Przygotowania Ofert i Kosztorysowania

ThalesO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Udział w zbieraniu i analizowaniu danych o przetargach związanych z przedmiotem działalności Spółki lub Grupy Thales;

  • Analiza dokumentów przetargowych;

  • Przygotowywanie kosztorysów (wycen) na potrzeby ofert przetargowych oraz w zakresie zmian wartości realizowanych umów;

  • Kalkulacja i optymalizacja kosztów w ofertach Spółki;

  • Wsparcie w przygotowywaniu kompletnej oferty dla Klienta (w tym kosztorys/przedmiar robót/RCO/inne),

  • Udział w negocjacjach zakresowych i cenowych z Klientem,

  • Budżetowanie i raportowanie w zakresie spraw prowadzonych przez Dział.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w kosztorysowaniu robót telekomunikacyjnych – znajomość kosztorysowania robót: SRK, energetycznych czy torowych będzie dodatkowym atutem;

  • Znajomość: obsługi programów do kosztorysowania, norm i zasad kosztorysowania (w tym zagadnień materiałochłonności i kosztochłonności);

  • Znajomość zasad postępowań przetargowych (mile widziane ukończone szkolenie z zakresu PZP oraz szkolenie z zakresu FIDIC);

  • Umiejętność czytania dokumentacji projektowej;

  • Znajomość obsługi komputera i MS Office co najmniej na poziomie średniozaawansowanym;

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym;

  • Wykształcenie techniczne: minimum średnie, preferowane wyższe.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;

  • Pracę w międzynarodowym środowisk;,

  • Udział w ciekawych projektach opartych o najnowocześniejsze technologie;

  • Pakiet dodatkowych benefitów (szkolenia techniczne, prywatna opieka medyczna, fundusz socjalny);

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego;

  • Możliwość okresowej pracy zdalnej.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Thales

Thales jest globalnym liderem technologicznym, który kształtuje współczesny świat. Grupa świadczy usługi i dostarcza innowacyjne rozwiązania klientom z branży lotniczej, kosmicznej, transportowej, administracyjnej i bezpieczeństwa cyfrowego oraz przemysłu obronnego. Obecnie firma zatrudnia 83 000 pracowników w 68 krajach. W 2019 roku Thales osiągnął przychody ze sprzedaży w wysokości 19 miliardów euro (pro forma, razem z Gemalto).

Thales inwestuje przede wszystkim w innowacje cyfrowe – łączność, Big Data, sztuczną inteligencję i cyberbezpieczeństwo – technologie, które wspierają firmy, organizacje i rządy w decydujących oraz krytycznych momentach.

Przewiń do profilu firmy