Kosztorysant

  • Świdnica, dolnośląskie
  • Bystrzycka 19 a pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.08.2019
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 13.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ENWAR Sp. z o.o.

    Miejsce pracy: Świdnica

    Opis stanowiska:

    • Analiza dokumentacji projektowej oraz materiałów ofertowych.
    • Przygotowywanie przedmiarów, zestawień, analiz technicznych użytych materiałów oraz rozwiązań.
    • Budowanie bazy firm podwykonawczych i utrzymywanie z nimi stałej współpracy / relacji.
    • Przygotowywanie kompleksowych kosztorysów i wycen w obszarach: budownictwa ogólnego, konstrukcji stalowych, instalacji sanitarnych [wentylacji, klimatyzacji - przy wykorzystaniu firm branżowych podwykonawczych]
    • Organizacja i koordynacja jednostki kosztorysowania
    • Bieżący kontakt z klientem.
    • Przygotowywanie założeń czasowych harmonogramów prac.

    Wymagania:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
    • Wykształcenie techniczne kierunkowe.
    • Samodzielność w działaniu, kreatywność.
    • Umiejętność pracy pod presją czasu.
    • Znajomość rysunku technicznego.
    • Znajomość środowiska CAD
    • Orientacja na osiąganie wyznaczonych celów.
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
    • Pracę w młodym zespole, w miłej atmosferze.
    • Możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
    • Prywatną opiekę medyczną.
    • Wplyw na rozwój działu
    • Umowę o pracę na pełen etat
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Samochód służbowy.

    Zainteresowanych prosimy o dostarczenie CV do siedziby firmy lub przesłanie CV drogą mailową lub dostarczenie bezpośrednio do siedziby firmy.

    W swojej aplikacji proszę umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)". Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy pełną poufność zgłoszeń