Ta oferta pracy jest nieaktualna od 172 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kosztorysant Systemów Telekomunikacyjnych i Słaboprądowych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-11-28

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PKP Budownictwo spółka z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko:

    Kosztorysant Systemów Telekomunikacyjnych
    i Słaboprądowych
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • weryfikacja dokumentacji techniczno - projektowej;
    • analiza cenowa i jakościowa rozwiązań ujętych w projektach technicznych;
    • kosztorysowanie alternatywnych rozwiązań;
    • wprowadzanie zmian kosztorysowych w związku ze zmianami projektowymi;
    • współpraca z dostawcami branżowymi.

    Oczekiwane kompetencje:

    • wykształcenie wyższe lub średnie o specjalności teletechnicznej lub pokrewnej;
    • min. 2 lata doświadczenia w projektowaniu i wycenach systemów: telekomunikacyjnych, SAP, DSO, FTTH, kontrola dostępu, CCTV, CCTV, SSWiN, LAN;
    • dobra znajomość programu AutoCAD lub pokrewnych;
    • znajomość programu NormaPRO i zasad kosztorysowania;
    • znajomość programu „Zuzia„
    • dobra orientacja na rynku dostawców;
    • bardzo dobra organizacja pracy własnej;
    • samodzielność, efektywność, odpowiedzialność.
    • umiejętność  pracy zadaniowej pod presją czasu

    Oferujemy:

    • stałe zatrudnienie na umowę o pracę;
    • uczestnictwo w ciekawych projektach;
    • samodzielność działania;
    • ciekawą pracę z doświadczonym zespole;
    • prywatną opiekę lekarską;
    • możliwość rozwoju zawodowego.

    Oferty prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. z 2002 r nr 101, poz. 926)".