Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kosztorysant –Technolog w Pionie Instalacji Sanitarnych

Nexus Nowe Technologie Wrocław S.A.O firmie

Nexus Nowe Technologie Wrocław S.A.

Świętego Mikołaja 18

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Analiza dokumentacji technicznej,

  • Budowanie koncepcji wzbogacających proponowane przez Inwestorów rozwiązania,

  • Kalkulowanie kosztów realizacji projektów,

  • Prowadzenie baz danych cen, produktów, materiałów, usługodawców,

  • Śledzenie najnowszych trendów i technologii,

  • Współudział w budowaniu dobrego wizerunku i wartości Spółki.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowiskach pokrewnych do projektanta, kosztorysanta, inżyniera budowy,

  • Doświadczenie w pracy z MS Excel i Norma Pro oraz AutoCAD,

  • Doświadczenie w czytaniu i analizie dokumentacji technicznej,

  • Bardzo dobra znajomość inżynierska w zakresie instalacji HVAC,

  • Bardzo dobra znajomość rynku producentów i dostawców urządzeń i materiałów branży HVAC.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

  • Dodatkowe benefity (karta Multisport, ubezpieczenia grupowe),

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

NEXUS Nowe Technologie Wrocław S.A. to Spółka, która w swojej działalności tworzy zaawansowane rozwiązania w ramach technicznego wyposażenia budynków. Naszych klientów wspieramy w trakcie całego procesu budowlanego: projektowania, wykonawstwa, jak i serwisowania instalacji teletechnicznych i elektrycznych oraz sanitarnych.

Przewiń do profilu firmy

Sposób aplikowania

  • CV oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji prosimy przesyłać poprzez przycisk APLIKUJ z dopiskiem w temacie "Kosztorysant-Technolog - Pion IS".

  • Uprzejmie informujemy, że spotkamy się z wybranymi kandydatami.