Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kosztorysant

ARCHE S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie kosztorysów budowlanych,

  • sporządzanie harmonogramów rzeczowo-finansowych,

  • sporządzanie analiz kosztowych

  • kierowanie zapytań ofertowych do podwykonawców i dostawców,

  • udział przy uzgadnianiu danych wyjściowych do wyceny

  • sporządzaniu kalkulacji roboty dodatkowe, zamienne i uzupełniające

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie budowlane lub wyższe budowlane – mile widziany inżynier budownictwa,

  • znajomość branży budowlanej,

  • znajomość programu MS Excel,

  • doświadczenie w przedmiarowaniu i kosztorysowaniu robót budowlanych,

  • umiejętność negocjacji,

  • samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej

To oferujemy

  • możliwość dalszego doskonalenia umiejętności zawodowych

  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko

  • pracę w młodym, zgranym i rozwijającym się zespole

  • uczestnictwo w ciekawych projektach i inwestycjach

  • narzędzia pracy niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków

  • pracę w stabilnie rozwijającej się firmie

ARCHE S.A.

Grupa Arche jest właścicielem prężnie rozwijającej się sieci hoteli. Kolekcja to rewitalizowane hotele historyczne oraz hotele miejskie. Każdy z nich ma swoją historię, swój niepowtarzalny styl.

Przewiń do profilu firmy