Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kosztorysant

ZPB KACZMAREK sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

100

Wszemirów (pow. trzebnicki)

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie przedmiarów z dokumentacji projektowej

  • Opracowywanie kalkulacji dokumentacji budowlanej, wykonawczej oraz warsztatowej

  • Analiza oraz optymalizacja rozwiązań konstrukcyjnych

  • Zebranie kosztów bezpośrednich, techniczne opracowanie ostatecznej wartości oferty

  • Ocenę i wycenę ryzyka operacyjnego na projekcie na różnych etapach procesu ofertowania

  • Rozsyłanie zapytań ofertowych do dostawców i podwykonawców

  • Sporządzanie pełnej dokumentacji dotyczącej procesu przetargowego

  • Szczegółową analizę merytoryczną i techniczną dokumentacji wraz z weryfikacją dostarczonych ofert

  • Analizę możliwości zastosowania rozwiązań optymalizacyjnych w stosunku do rozwiązań projektowych wraz z ich analizą kosztową

  • Aktywne uczestnictwo w spotkaniach negocjacyjnych

  • Dokonywanie uzgodnień z innymi jednostkami organizacyjnymi w Spółce

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie techniczne – preferowane budownictwo (oferta skierowana jest również do studentów)

  • Obsługujesz MS Office (w szczególności MS Excel), nie wymagamy znajomości typowych programów do kosztorysowania

  • Umiesz czytać rysunki techniczne

  • Znasz programy wspomagające projektowanie (np. AutoCAD)

  • Umiesz pracować w zespole

  • Jesteś dokładna/y, samodzielna/y i zaangażowana/y

  • Masz umiejętność analizowania dużej liczby danych i wyciągania wniosków

  • Potrafisz się zaangażować i współpracować z zespołem ludzi

  • Potrafisz ustalać priorytety na zajmowanym stanowisku pracy

  • Twoje doświadczenie w branży prefabrykacji będzie dodatkowym atutem

  • Posiadasz ważne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony

  • Stabilne zatrudnienie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia, umiejętności i stażu pracy

  • Możliwość pracy rozwoju w młodym i dynamicznym zespole w firmie o ugruntowanej wieloletniej pozycji na rynku

  • Uczestnictwo w ciekawych projektach i wdrażaniu nowych technologii

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Odpowiednie narzędzia do pracy

O nas

ZPB Kaczmarek sp. z o.o. sp. k.

Firma z Ideą! Produkująca prefabrykaty betonowe: studnie szczelne, płyty filigran, balkony, schody, przepusty, kostkę brukową.