Oferta pracy

Kotlin Developer_

Connectis_O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Praca zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Kotlin

  • JVM

Twój zakres obowiązków

  • Uczestnictwo w jedynym w swoim rodzaju projekcie na rynku

  • Dbanie o jakość tworzonych rozwiązań

Nasze wymagania

  • Co najmniej 4 letnie doświadczenie na stanowisku programistycznym

  • 2 letnie oświadczenie z JVM oraz językiem Kotlin

  • Doświadczenie z Kafka, PubSub

  • Doświadczenie w pracy z rozwiązaniem chmurowym (preferowane GPC)

  • Dobra znajomość Spring

  • Dobra znajomość SQL

  • Doświadczenie z narzędziami Docker, Kubernetes, Helm

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie technologicznej

  • Ciągły rozwój i podnoszenie kompetencji

  • Udział w ciekawych projektach

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • komputer do użytku prywatnego

  • Konferencje

  • Szkolenia

Connectis_

Misją Connectis jest rozwój ludzi i firm poprzez budowanie zespołów Developerów dziś oraz inwestowanie w Liderów jutra. Connectis_ to ponad 20 lat doświadczenia w branży, 350 Specjalistów IT i tysiące zrealizowanych projektów.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy