Oferta pracy

Krajacz - Gilotyniarz Poligraficzny

HRSoloO firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Nowocześnie wyposażona drukarnia offsetowa oferuje pracę na stanowisku

Zadania

  • Obsługa gilotyny
  • Kontrola jakości
  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy
  • Konserwacja maszyn
  • Dbanie o urządzenia

Wymagania

  • Doświadczenie przy obsłudze gilotyny i/lub na stanowisku Pomocnika Drukarza
  • Mile widziane kierunkowe wykształcenie
  • Zaangażowanie w realizowanie zadania
  • Dobry wzrok
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Praca zgodnie z zasadami BHP

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na urządzeniach Polar 115 i 78

Oferta

  • Praca na jedną lub 2 zmiany
  • Dobre warunki socjalne oraz przyjazna atmosfera pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu

Zainteresowanych  prosimy o składanie CV klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy