Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Krajowy Kierownik ds. Operacyjnych

CoccodrilloO firmie

Coccodrillo

Pianowo 2

Pianowo (pow. kościański)

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem Kierowników Regionalnych (wsparcie operacyjne, optymalizacja kosztów operacyjnych, szkolenia, oceny, motywowanie)

  • Współtworzenie strategii sprzedażowej we współpracy z Centralą Firmy

  • Realizacja celów sprzedażowych w sieci, poprzez nadzorowanie i wsparcie sprzedaży detalicznej i outletowej w sklepach firmowych

  • Współpraca z dedykowanymi działami Firmy, m.in. sprzedaż, ekspansja, VM

  • Raportowanie wyników według standardów Firmy

  • Uczestniczenie w spotkaniach z projektantami przy prezentowaniu kolekcji

  • Koordynowanie procesu otwarć sklepów

  • Zarządzanie towarem i analiza efektywności wdrożenia produktu oraz kampanii promocyjnych na terenie całej Polski

  • Dbanie o wizerunek marki i jej tożsamość

Nasze wymagania

  • Dużą dyspozycyjność i gotowość do częstych podróży służbowych (praca w 80% w terenie)

  • Doświadczenie na stanowisku regionalnym najlepiej w branży odzieżowej

  • Wysoki poziom kompetencji interpersonalnych oraz doświadczenie i umiejętności w zarządzaniu zespołem (Kierownicy Regionalni)

  • Determinację w działaniu i wysokie poczucie odpowiedzialności za realizowane zadania

  • Inicjatywę i skuteczność w rozwiązywaniu problemów oraz wdrażaniu zmian

  • Potrafisz pracować pod presją czasu

  • Posiadasz prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Ambitną i ciekawą pracę w rozwojowej firmie

  • Stabilne warunki zatrudnienia w Polskiej firmie na umowę o pracę lub umowę B2B

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń w kilkuset-osobowej firmie

  • Samodzielne stanowisko pracy z dużą swobodą działania - możliwość wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw,

  • Partnerską komunikację,

  • Wynagrodzenie uzależnione od poziomu kwalifikacji i umiejętności

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)

  • Benefity firmowe (Kartę Multisport , zniżkę na produkty firmowe, możliwość przystąpienia do programu lojalnościowego)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • wyprawka dla dziecka

Coccodrillo

Firma CDRL S.A., właściciel marki COCCODRILLO specjalizuje się w projektowaniu, produkcji oraz sprzedaży odzieży dziecięcej. Ubrania naszej marki dostępne są w sklepach na całym świecie. Fundamentem naszej organizacji są pracownicy. Dlatego dużą wagę przywiązujemy do procesu rekrutacji i zatrudniania kandydatów, którzy będą chcieli związać się z nami na dłużej i wnieść wkład w rozwój naszej Firmy.

Przewiń do profilu firmy