Oferta pracy

Krajowy Kierownik Sprzedaży

ExeltisO firmie

  • łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Exeltis jest wiodącą firmą w dziedzinie produktów medycznych. Obecnie jako jedna z pięciu topowych marek inwestujących w zdrowie kobiety, rozszerza swoją ofertę o nowe innowacyjne produkty. Nasza firma ukierunkowana jest na wdrażanie innowacji i budowanie partnerstwa w sferze zdrowia kobiet. Jako lider w dziedzinie antykoncepcji, staramy się rozwijać o nowe obszary produktów, które są odpowiedzią na niezaspokojone potrzeby pacjentów z chorobami takimi jak endometrioza i menopauza.

Exeltis jest światową organizacją obecną w 40 krajach w Europie, obu Amerykach, Azji i Afryce. Posiada prężny dział sprzedaży o globalnym zasięgu, w którym pracuje ponad 2000 przedstawicieli medycznych
Lokalizacja: cała Polska

Opis stanowiska

  • Zarządzanie, motywowanie i rozwój podległego zespołu Przedstawicieli Medycznych
  • Monitorowanie postępów w realizacji przez zespół planów sprzedażowych zgodnie
    z wyznaczoną strategią marketingową i sprzedażową
  • Rekrutacja, coaching i nadzór nad pracą podległych Przedstawicieli Medycznych
  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami firmy
  • Promowanie firmy i jej produktów podczas spotkań z klientami oraz konferencji, zjazdów
  • Realizacja polityki handlowej firmy
  • Zarządzanie budżetem promocyjnym
  • Analiza rynku i działań konkurencji
  • Współpraca z Kierownikami Regionalnymi oraz Działem Marketingu w celu koordynacji i optymalizacji działań marketingowo – sprzedażowych

Wymagania:

  • Min. 5-letnie doświadczenie w branży farmaceutycznej (mile widziane doświadczenie w linii ginekologicznej)
  • Min. 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu pracownikami
  • Prawo jazdy kat. B
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Wyższe wykształcenie
  • Wiedza na temat branży farmaceutycznej
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Dobra organizacja pracy, pracowitość, zaangażowanie i samodzielność w realizacji zadań
  • Silna motywacja do pracy i nastawienie na realizację celów
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz motywujący system prowizyjny
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Świadczenia dodatkowe: język angielski, opieka medyczna, karta sportowa, karta lunchowa, system kafeteryjny, ubezpieczenie grupowe
  • Możliwość rozwoju kompetencji i umiejętności w kierunku zarządzania

Osoby zainteresowane ofertą pracy, prosimy o przesłanie CV w języku polskim klikając przycisk "Aplikuj" na dole ogłoszenia.

Zgodnie z art. 12 i 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) w związku z prowadzeniem procesu rekrutacji do pracy Exeltis Poland Sp. z o. o. informujemy, że:
  1. Administratorem danych osobowych jest: Exeltis Poland Sp. z o. o., ul. Szamocka 8, 01-748 Warszawa
  2. Z Administratorem można skontaktować się listownie pod powyższym adresem, lub mailowo: [email protected]
  3. Dane osobowe kandydatów do pracy w Exeltis Poland Sp. z o.o. będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji kandydatów do pracy na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
  4. Kandydaci mają prawo do cofnięcia zgody. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.
  5. Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia) przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie dobrowolnej zgody którą kandydat wyraził wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie a wpływy na możliwość udziału w rekrutacji.
  6. Podanie danych przez kandydatów w procesie rekrutacji jest konieczne do realizacji celów, do jakich zostały zebrane, a nie podanie danych spowoduje brak możliwości rozpatrzenia oferty kandydata złożonej w procesie rekrutacji.
  7. Dane nie będą udostępniane podmiotom zewnętrznym, z wyjątkiem przypadków przewidzianych przepisami prawa.
  8. Dane kandydatów do pracy w Exeltis Poland Sp. z o. o. przechowywane będą przez okres niezbędny do realizacji wyżej określonych celów.
  9. Kandydaci do pracy w Exeltis Poland posiadają prawo żądania od Administratorów Danych dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania oraz – z zastrzeżeniem przepisów prawa – usunięcia, ograniczenia, przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy