Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Krajowy Kierownik Sprzedaży

  • podlaskie
  • Kierownik
  • 29.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Paso-Trading Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko.
    KRAJOWY KIEROWNIK SPRZEDAŻY
    Cała Polska

    ZADANIA:

    • zarządzanie podległym zespołem Przedstawicieli Aptecznych na powierzonym obszarze terytorialnym;
    • planowanie oraz wyznaczanie zadań jakościowych i ilościowych, kontrola oraz wsparcie zespołu w ich wykonywaniu;
    • systematyczna oraz rzetelna praca w terenie, z podległym zespołem Przedstawicieli Aptecznych;
    • stałe raportowanie wyników pracy podległego zespołu;
    • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych;
    • poszukiwanie kierunków rozwoju dla produktów z portfolio firmy;
    • bieżące analizowanie sytuacji rynkowej oraz posunięć konkurencji;
    • utrzymywanie pozytywnych relacji z Kluczowymi Klientami;
    • budowanie pozytywnego wizerunku firmy;
    • współpraca z innymi działami sprzedażowymi w firmie oraz działami operacyjnymi.

    WYMAGANIA:

    • wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: ekonomia, zarządzanie;
    • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku – preferowana branża farmaceutyczna/medyczna;
    • praktyczna znajomość pakietu MS Office;
    • zdolności przywódcze;
    • umiejętność motywowania oraz budowania zespołu sprzedażowego nastawionego na osiąganie wyznaczonych celów;
    • umiejętność planowania oraz właściwej organizacji pracy własnej;
    • zaangażowanie w realizację wyznaczonych celów;
    • dyspozycyjność;
    • wysoka kultura osobista;
    • komunikatywność;
    • czynne prawo jazdy kat. B;
    • preferowana forma zatrudnienia - własna działalność gospodarcza.

    OFERUJEMY:

    • stabilne zatrudnienie, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
    • pracę w młodym i dynamicznym zespole;
    • możliwość realizacji zawodowej, szkoleń oraz dalszego rozwoju;
    • niezbędne narzędzia do realizacji powierzonych zadań;
    • benefity pozapłacowe.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem:

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"