Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Krajowy Kierownik Sprzedaży - Polska południowa

Reha Fund sp. z o.o.O firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołem przedstawicieli handlowych na podległym terenie w celu monitorowania zrealizowanie celów sprzedażowych oraz strategicznych firmy.

  • budowanie efektywności podległego zespołu poprzez kompleksowy rozwój kompetencji.

  • rozwój podległego zespołu przedstawicieli handlowych.

  • przygotowywanie analiz i danych rynkowych.

  • współpraca z działem marketingu pod kątem przygotowywania materiałów promocyjnych.

  • opracowanie planów sprzedaży i odpowiedzialność za ich realizację.

  • realizowanie planów sprzedaży oraz utrzymanie marży w uzgodnionym zakresie.

  • rekrutacje.

  • analiza rynku oraz poszukiwanie nowych możliwości rynkowych.

  • identyfikacja i analiza czynników warunkujących wzrost sprzedaży.

Nasze wymagania

  • udokumentowane bardzo dobre wyniki sprzedażowe.

  • wysokie umiejętności przywódcze oraz budowania motywacji i zaangażowania zespołów.

  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (Excel, Word).

  • umiejętność planowania i myślenia długofalowego.

  • umiejętność analizy i syntezy danych.

  • umiejętność organizacji pracy własnej i innych.

  • otwartość na zmiany oraz innowacyjność w podejściu do powierzonych zadań.

  • gotowość do wyjazdów służbowych i nocowania poza domem.

  • znajomość branży sprzętu medycznego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • umowę o pracę, pełny etat.

  • atrakcyjne wynagrodzenie – podstawa plus prowizja.

  • możliwość szkoleń i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

  • narzędzia do pracy - samochód służbowy, tablet, telefon służbowy

  • dużą niezależność w działaniu

  • szkoleniowe wyjazdy zagraniczne

  • duża swobodę i samodzielność w działaniu.

  • kartę sportową.

Reha Fund sp. z o.o.

Od 1992 roku oferujemy polskim lekarzom i ich pacjentom szeroki asortyment produktów z zakresu sprzętu rehabilitacyjnego, ortopedycznego jak i ortodoncji i stomatologii. Naszym celem jest budowanie długofalowych relacji z Klientami, poprzez poznanie i zrozumienie ich potrzeb, a także zapewnienie kompleksowej obsługi i satysfakcjonujących rozwiązań zarówno pod względem produktowych, logistycznym jak i finansowym. Dowiedz się więcej o nas na www.rehafund.pl.

Przewiń do profilu firmy