Krajowy Kierownik Sprzedaży

Dermomedica Cosmeceuticals Sp. z o.o.O firmie

  • pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Dermomedica Cosmeceuticals Sp. z o.o.

DermoMedica Cosmeceuticals Sp. z o.o. to lider polskiego rynku w zakresie profesjonalnych, innowacyjnych zabiegów terapeutycznych oraz kosmeceutyków medycznych o najwyższych stężeniach substancji aktywnych
i przełomowych składnikach czynnych.

Jesteśmy producentem oraz wyłącznym dystrybutorem w Polsce tak prestiżowych marek jak: DERMAQUEST®DERMOMEDICA®, NANOFRAX® DERMAMINERALS.

Mamy zaszczyt pracować z najlepszymi gabinetami kosmetologicznymi, obiektami typu medyczne SPA i lekarzami. Oferujemy prestiżowe zabiegi terapeutyczne, produkty profesjonalne, okołozabiegowe i detaliczne o ponadprzeciętnej skuteczności działania. DERMOMEDICA COSMECEUTICALS jest jedną z najszybciej rozwijającą się firm w branży beauty kosmetyki profesjonalnej i zabiegowej.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy

KRAJOWEGO KIEROWNIKA SPRZEDAŻY

ZAKRES ZADAŃ:

  • Zarządzanie zespołem przedstawicieli handlowych – szkoleniowców (pełen cykl zarządzania zespołem, tj. aktywne uczestnictwo
    w rekrutacji zespołu, wdrażanie nowych pracowników, planowanie i koordynacja pracy, monitorowanie efektywności pracy zespołu, wyznaczanie celów indywidualnych, zarządzanie zmianą, motywowanie, wspierania oraz rozwój kompetencji merytorycznych
    i sprzedażowych zespołu; raportowanie wyników Zarządowi firmy;
  • Realizacja planu sprzedaży poprzez aktywny coaching sprzedażowy zespołu, wsparcie w pozyskiwaniu nowych Klientów, coaching on the job, aktywną analizę biznesową podległego rynku oraz działań konkurencji;
  • Organizacja i prowadzenie spotkań handlowych w Centrali firmy oraz reprezentowanie firmy na targach branżowych;
  • Odpowiedzialność za wdrożenie najwyższych standardów obsługi Klienta;
  • Bezpośrednia współpraca z Centrum Obsługi Klienta, handlowcami stacjonarnymi, Magazynem oraz Działem Digital.

SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE, JEŚLI POSIADASZ:

  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego – szkoleniowca lub/i koordynatora sprzedaży w branży kosmetyki profesjonalnej – must have.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym w strukturze rozproszonej.
  • Wykształcenie w zakresie kosmetologii, kosmetologii estetycznej/medycyny estetycznej będzie znaczącym atutem.
  • Praktyczna znajomość oczekiwań Klienta w branży kosmetyki profesjonalnej (potwierdzona współpraca z gabinetami kosmetologicznymi, klinikami medycyny estetycznej, gabinetami SPA).
  • Umiejętności: przygotowywania budżetów sprzedaży, budowania i realizacji projektów sprzedażowych;
  • Nastawienie na osiągnięcie wyznaczonych celów oraz silnej motywacji do pracy;
  • Umiejętności budowania długofalowych relacji handlowych z Klientami;
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do odbywania podróży służbowych;

NASZA OFERTA:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub na podstawie umowy preferowanej przez Kandydata
  • Prywatna opieka medyczna
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Welcome pack
  • Rozwój zawodowy - system szkoleń produktowych i sprzedażowych
  • KNOW - HOW sukcesu firmy będącej w top of the top innowacyjnych producentów kosmeceutyków w Polsce
  • Nowoczesne narzędzia pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy