Oferta pracy

Krajowy Kierownik Sprzedaży

HSK CONSULTINGO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
HSK Consulting lider w dziedzinie rekrutacji, szkoleń i outsourcingu poszukuje dla swojego Klienta Polskiego Przedsiębiorstwa Wdrożeniowo Badawczego w branży chemicznej , będącego na rynku od 1991 roku Kandydatów na stanowisko
Krajowego Kierownika Sprzedaży
Numer ref.: Teren pracy: Cała Polska

Kogo szukamy?

Szukamy ambitnych kandydatów, którzy chcą mieć realny wpływ na tworzenie polityki handlowej. Zależy nam na Twojej wiedzy i kompetencjach zarządczych. Doświadczenie w branży chemicznej będzie Twoim atutem ale jesteśmy również otwarci na kandydatów z branży farmaceutycznej. Idealny kandydat powinien mieć co najmniej 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku. Zdobywanie nowych rynków międzynarodowych będzie wymagało płynnej komunikacji w języku angielskim

Główne zadania

  • Rozwój zespołu i każdej z osób sobie podległych poprzez codzienną współpracę w terenie i biurze,
  • Opracowywanie planów i strategii sprzedaży oraz monitorowanie ich realizacji,
  • Współpraca w działem marketingu oraz innymi działami w firmie,
  • Zarządzanie procesem rekrutacji i wdrażaniem nowych osób do organizacji,
  • Negocjacje biznesowe z kluczowymi klientami spółki,
  • Ścisła współpraca z Zarządem spółki.

Oferujemy:

  • Możliwość zatrudnienia w oparciu o preferowaną formę prawną,
  • Ambitne wyzwania oraz duża samodzielność w zakresie realizacji zadań,
  • Bezpośrednią współpracę z zarządem firmy i realny wpływ na rozwój organizacji,
  • Wynagrodzenie wraz z systemem premiowym,
  • Narzędzia pracy: samochód, narzędzia IT,
  • Pracę w przyjaznej atmosferze opartej na wzajemny szacunku, współpracy, poszanowaniu wartości i otwartości na nowe rozwiązania.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HSK Consulting Sp. z o.o. zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poz. zm. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawienia”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy