Oferta pracy

Krajowy Specjalista ds. Jakości

Kuehne + Nagel Sp. z o.o.

  • Chorzów

    Chorzów, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja strategii jakości poprzez ścisłą współpracę z dyrekcją oraz lokalnymi zespołami operacyjnymi, w celu wsparcia realizacji potrzeb biznesowych,

  • Planowanie i realizacja założeń programu audytów wewnętrznych,

  • Wsparcie strategii cyfryzacji,

  • Nadzór i realizacja procesów certyfikacji i re-certyfikacji oraz audytów klienta w projektach obrotu produktami spożywczymi,

  • Zarządzanie informacją wraz z identyfikacją kluczowych aspektów do doskonalenia,

  • Planowanie i realizacja działań związanych z edukacją i rozwojem wewnętrznej świadomości zarządzania jakością.

Nasze wymagania

  • Licencjat z zarządzania biznesem, zarządzania jakością lub podobnym kierunku,

  • Umiejętność przewodzenia i inicjowania zadań w środowisku wieloprojektowym,

  • 1-2 lata doświadczenia w pracy związanej w zarządzaniu jakością lub środowiskiem wraz ze znajomością standardów zintegrowanych systemów zarządzania jakością,

  • Zdolność negocjowania i podejmowania wyzwań na poziomie krajowego i lokalnego zarządzania projektami logistycznymi,

  • Umiejętność pracy na kilku zintegorwanych systemach, wraz z efektywną umiejętnością skutecznego poszukiwania informacji i samodoskonalenia,

  • Umiejętność współpracy z zespołami wielofunkcyjnymi, wraz z dobrze rozwiniętymi umiejętnościami komunikacyjnymi,

  • Mile widziane doświadczenie we wprowadzaniu kultury jakości,

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (B2/C1).

To oferujemy

Oferujemy Tobie perspektywę zatrudnienia w wiodącej firmie logistycznej z ponad stuletnią tradycją. Będziesz miał okazję pracować w dynamicznym zespole specjalistów, pracujacym w ramach zintegrowanego systemu zarządzania jakością w aspekcie globalnym, krajowym i lokalnym obejmujacym całą polską organizację. Jest to świetna okazja na rozwinięcie umiejętności oraz zdobycia wiedzy z zakresu systemów zarządzania jakością w pełnym spektrum działalności logistycznej.

  • Benefity

  • możliwość wykupienia karty sportowej

  • dostęp do bazy szkoleń wewnętrznych

  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej

  • inicjatywy dobroczynne

  • kawa / herbata

  • dostęp do płatnych kursów językowych

W 1890 roku August Kuehne i Friedrich Nagel założyli firmę spedycyjną w Bremie (Niemcy). W ciągu ostatnich 130 lat Kuehne+Nagel przekształciło się z tradycyjnej firmy spedycyjnej w globalnego partnera logistycznego, który oferuje wysoce wyspecjalizowane rozwiązania dla wielu gałęzi przemysłu. Dziś nasza firma to społeczność łącząca ponad 72 500 pracowników, którzy potrafią sprostać potrzebom Klientów na całym świecie. W Polsce pierwszą siedzibę otworzyliśmy w 1992 r. w Gądkach pod Poznaniem. Obecnie posiadamy 26 lokalizacji i zatrudniamy ponad 2300 pracowników. Jesteśmy partnerami największych międzynarodowych firm, m.in. z branży spożywczej, motoryzacyjnej i farmaceutycznej.

Przewiń do profilu firmy

OPIS STANOWISKA

Jako Krajowy Specjalista ds. Jakości, twoje zaangażowanie oraz znajomość standardów zintegrowanych systemów zarządzania jakością w obrocie produktów przemysłowych, spożywczych i farmaceutycznych, przyczyni się do prawidłowego funkcjonowania procesów operacyjnych oraz zapewnienia wysokich standardów prowadzących do satysfakcji naszych klientów oraz zwiększenie konkurencyjności Kuehne+Nagel na rynku usług logistycznych.