Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Krawcowa - akcesoria dla psów

Baylabel

  • Tychy

    Tychy, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Szycie akcesoriów dla psów (tj. smycze, obroże, kokardy, muszki, bandamki, kupowniki, saszetki na nagródki)

  • W celu zorientowania się jakie akcesoria będziesz szyła - zapraszamy do odwiedzenia: https://we.tl/b-9D1IHxOPpn

Nasze wymagania

  • Umiejętność tworzenia wykrojów / umiejętność estetycznego wszywania lamówki / jakość szycia na wysokim poziomie / dbałość o estetykę i szwy

  • Doświadczenie w szyciu na stebnówce

  • Umiejętność obsługi maszyn szwalniczych przemysłowych

  • Pasja do szycia oraz psiaków mile widziana :)

  • Mile widziane wykształcenie krawieckie

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Dokładność i zmysł estetyczny

  • Odpowiedzialność

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne

  • Profesjonalne, najwyższej klasy narzędzia pracy

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia

  • Współpracujący zespół

Baylabel

Firma Baylabel jest producentem wysokiej jakości akcesoriów dla zwierząt posiadającym w swojej ofercie najwyższej jakości produkty premium. Po sukcesie w sprzedaży produktów personalizowanych obecnie rozpoczynamy silną ekspansję w sprzedaży B2B.

Przewiń do profilu firmy

W celu uzyskania szczegółowych informacji, prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 797 111 562. Prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.