Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Krawcowa do salonu sukien ślubnych

PRACOWNIA SUKIEN ŚLUBNYCH I KOMUNIJNYCH "JULIA" GASTOŁ MIROSŁAW

3 5003 800 brutto / mies.
  • 11 Listopada 51, Ząbki
    Ząbki, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:9:00-17:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:premia za wyniki

11 Listopada 51

Ząbki

Twój zakres obowiązków

  • Zatrudnimy osobę do obsługi klientek w salonie sukien ślubnych. Do kandydatki będzie należało doradzanie w zakresie stylizacji panny młodej, zdejmowanie miary oraz robienie przymiarek.

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w branży ślubnej

  • Znajomość kroju i szycia

  • Pozytywne nastawienie do pracy z klientem

  • Miła aparycja oraz wyczucie stylu

To oferujemy

  • Oferujemy pracę w firmie mocno ugruntowanej na rynku od 30 lat, firmie.

  • Prace w miłej, rodzinnej atmosferze

  • przyjazne warunki i godziny pracy

Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

O nas

Główna działalność firmy to szycie sukien ślubnych, komunijnych i wieczorowych.