Oferta pracy

Krawcowa

HEXELINE SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

HEXELINE SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Aleksandra Puszkina 62/64

Łódź

Firma powstała w 1981. Tworzy sieć własnych salonów firmowych i osiąga pozycję lidera w dziedzinie kreowania mody dla najbardziej wymagających i eleganckich kobiet. Tym, co najbardziej wyróżnia wyroby marki Hexeline, to rozpoznawalny styl, wyrafinowane tkaniny, znakomity krój i wykonanie. Kolekcje Hexeline to efekt doskonałego wyczucia stylu i reagowania na trendy mody.

Obecnie do Centrali naszej Firmy poszukujemy osób, zainteresowanych pracą na stanowisku:
Krawcowa

OPIS STANOWISKA

  • szycie pierwszych wzorów do miary przy współpracy z konstruktorami
  • poprawianie wzorów po pierwszych miarach
  • wykańczanie modeli w uzgodnieniu z kierownikiem wzorcowni
  • dokonywanie przeszyć i poprawek reklamacyjnych
  • wykonywanie prac związanych z serwisem krawieckim
  • szycie zleceń produkcyjnych i dodatków (torebek, szali, itp.)
  • szycie ubiorów dla klientów indywidualnych

WYMAGANIA

  • umiejętność obsługi maszyn szwalniczych: stębnówka, overlock, dziurkarka, guzikarka, podszywarka itp.
  • doświadczenie w szyciu odzieży damskiej lekkiej i ciężkiej – szycie całych modeli
  • znajomość technologii szycia
  • umiejętność czytania szablonów
  • umiejętność szycia ręcznego
  • zdolności manualne
  • wysoka kultura osobista

OFERUJEMY

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • atrakcyjny pakiet socjalny
  • obcowanie z modą na najwyższym poziomie
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy