Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Krawcowa/ Szwaczka

Adecco Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Ruda Śląska, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pracownik fizyczny

Aktualnie dla naszego klienta- renomowanej firmy na rynku krajowym i europejskim- producenta i dystrybutora ekskluzywnej pościeli- poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:

Krawcowa/ Szwaczka (szycie pościeli)- lekka praca na 2 zmiany!

Numer ref.: MOV/08/20/KTW

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę za pośrednictwem Adecco z możliwością przejścia pod firmę Klienta
  • pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku w systemie 2 zmianowym (6.00 - 14:00, 14:00 - 22.00)
  • stawkę podstawową + premie
  • możliwość skorzystania z pakietu benefitów (karnet sportowy w atrakcyjnej cenie, program lojalnościowy Adecco+ CLUB: program zniżek u wybranych partnerów, ubezpieczenie grupowe na życie, prywatna opieka medycznej)
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy, pełne wyposażenie stanowiska pracy
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie w zgranym zespole ambitnych ludzi
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia
  • pracę w Rudzie Śląskiej- dzielnica Czarny Las- zapewniony darmowy przewóz pracowniczy na trasie: Tychy- Mikołów- Ruda Śląska

Zadania:

  • szycie artykułów pościelowych (pościele, prześcieradła, narzuty, zasłony, firany, poduszki, obrusy, bieżniki, serwetki itp.
  • lekka praca- siedząca

Wymagania:

  • wykształcenie min zawodowe (mile widziane o kierunku krawcowa)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • zdolności manualne
  • pracowitość, sumienność

Oferta pracy tymczasowej

Zainteresowane osoby poszę o przesłanie CV za pomocą przycisku ’Aplikuj’.

Poleć ofertę swoim znajomym! Mamy wiele ciekawych ofert pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne