Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Krawcowa

WARSAW POET Magdalena Socha-WłodarskaO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

W Warsaw Poet tworzymy suknie ślubne w zgodzie z ideą odpowiedzialnej mody, na miarę, z troską. To kontynuacja miłości projektantki Magdy Socha-Włodarskiej do niepokornej estetyki ślubnej; dla panien młodych, które w dniu swojego ślubu pragną czuć się pięknie ubrane, a nie przebrane. Tworzymy lekkie,  szlachetne suknie ślubne w estetyce romantycznego minimalizmu, boho, vintage, ponadczasowej klasyki. Warsaw Poet to marka będąca jednym z prekursorów alternatywnej mody ślubnej w Polsce, ciesząca się wieloma wyróżnieniami i uznanymi realizacjami nie tylko na śluby, ale także wydarzenia specjalne, tv.

Krawcowa

(mile widziana specjalizacja z zakresu konstrukcji)

Opis stanowiska:

  • szycie i dopasowywanie sukni ślubnych i wieczorowych,
  • szycie miarowe i modelowanie sukni,
  • wykonywanie szablonów i form sukni,
  • współpraca przy tworzeniu nowych modeli i kolekcji.

Poszukujemy osoby, która:

  • posiada doświadczenie w szyciu sukni ślubnych i/lub wieczorowych oraz dodatków (tj. welony etc.) i ślubnych okryć wierzchnich,
  • ma doświadczenie w szyciu na miarę i w modelowaniu sukni,
  • bardzo mile widziana wiedza z zakresu konstrukcji ubioru,
  • lubi pracę nad detalami, cechuje ją entuzjazm,
  • ma doświadczenie w wykonywaniu dopasowań i poprawek krawieckich,
  • posiada wysoką kulturę osobistą, dobrą energię, lubi pracę w zespole i kobiecą energię.

Oferujemy:

  • kameralne warunki pracy w naszej wewnętrznej pracowni krawieckiej,
  • pracę w nieustanne rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji w branży ślubnej,
  • uczestniczenie w dających wiele satysfakcji realizacjach,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • umowę o pracę

Ogłoszenie archiwalne