Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Krawiec - Tapicer Jachtowy

OŚRODEK SZKOLENIA ZAWODOWEGO GOSPODARKI MORSKIEJ sp. z o.o.

4 0005 000 brutto / mies.

plac Stefana Batorego 4

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • krojenie materiału

  • klejenie, składanie elementów

  • przygotowanie półproduktów żagli

  • szycie żagli

  • wykańczanie żagli

  • wykonanie i montaż elementów tapicerowanych jachtów i łodzi motorowych,

  • wykonywanie szablonów

  • stałe podnoszenie swoich kwalifikacji

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku krawiec/tapicer

  • dokładność przy wykonywaniu powierzonych zadań

  • umiejętność pracy w zespole i organizacja własnego stanowiska pracy

To oferujemy

  • pracę w jednej z najstarszych żaglowni w Polsce

  • przyuczenie do zawodu, stałe podnoszenie kwalifikacji

  • ciekawe i niepowtarzalne projekty

  • umowę o pracę (okres próbny 3 miesiące)

Ośrodek Szkolenia Zawodowego Gospodarki Morskiej w Szczecinie, który istnieje ponad 60 lat na rynku, posiada w swoich strukturach jedną z najstarszych żaglowni w Polsce, która mieści się w Szczecinie.

Więcej na www.runnersails.com

Przewiń do profilu firmy