Ta oferta pracy jest nieaktualna od 110 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kreatywny Grafik

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 04.10.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
KREATYWNY GRAFIK
Graphic designer
Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Zadania:

  • Opracowywanie materiałów graficznych i wizualnych zgodnych z Brand Bookiem firmy
  • Projektowanie i przygotowywanie do druku materiałów reklamowych
  • Redagowanie tekstów marketingowych
  • Współtworzenie strony internetowej oraz FB
  • Współpraca nad tworzeniem kampanii TV
  • Współpraca z agencjami reklamowymi oraz drukarniami

Oczekiwania:

  • Min. kilkuletnie doświadczenie w obszarze grafiki komputerowej
  • Znajomość programów Ilustrator, In design, DTP, Photoshop
  • Zmysł estetyczny, kreatywność, własna inicjatywa
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Zdolność samodzielnej pracy, jak i zespołowej
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym

Benefity:

  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Bogaty pakiet socjalny

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV klikając klawisz Aplikuj Teraz.

Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej