Kreślarz AutoCAD-a

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 02.02.2018
  • Ważna jeszcze 13 dni (do 04.03.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

MISO Sp. z o.o.

Jesteśmy międzynarodową firmą z główną siedzibą w Niemczech, która zajmuje się profesjonalnym projektowaniem i wykonawstwem fasad wentylowanych. Zapraszamy zdolne osoby do dołączenia do naszego zespołu. Obecnie poszukujemy 2 osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

OPIS STANOWISKA:

  • wykonywanie rysunków technicznych fasad wentylowanych zgodnie z normami, katalogami technicznymi oraz ustaleniami z architektami i/lub kierownikami projektu,
  • tworzenie zestawień materiałowych dla wykonanych projektów,
  • opracowywanie skanów 3D budynków,
  • opracowanie dokumentacji warsztatowej na podstawie skanów 3D,
  • wszystkie opracowania wykonywane w j. niemieckim.

WYMAGANIA:

  • bardzo dobra znajomość programu Auto-CAD 2D i 3D,
  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego,
  • bardzo dobra wyobraźnia przestrzenna,
  • zaangażowanie i chęć do nauki,
  • mile widziana znajomość programów wspomagających projektowanie jak: Athena (CADPLAN), 3D Reshaper, Cyclon, Revit,
  • mile widziana znajomość lub doświadczenie w fasadach wentylowanych.

OFERUJEMY:

  • normowy czas pracy (w przypadku studentów czas pracy do ustalenia indywidualnie),
  • stabilne stanowisko pracy w młodym zespole,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • premie roczne przy dobrym wyniku spółki.

Wymagane dokumenty:

  • CV
  • list motywacyjny

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk "Aplikuj".

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez MISO Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest MISO Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Górczewskiej. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.