Ta oferta pracy jest nieaktualna od 165 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kreślarz AutoCAD-a

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 02.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MISO Sp. z o.o.

    Jesteśmy międzynarodową firmą z główną siedzibą w Niemczech, która zajmuje się profesjonalnym projektowaniem i wykonawstwem fasad wentylowanych. Zapraszamy zdolne osoby do dołączenia do naszego zespołu. Obecnie poszukujemy 2 osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

    OPIS STANOWISKA:

    • wykonywanie rysunków technicznych fasad wentylowanych zgodnie z normami, katalogami technicznymi oraz ustaleniami z architektami i/lub kierownikami projektu,
    • tworzenie zestawień materiałowych dla wykonanych projektów,
    • opracowywanie skanów 3D budynków,
    • opracowanie dokumentacji warsztatowej na podstawie skanów 3D,
    • wszystkie opracowania wykonywane w j. niemieckim.

    WYMAGANIA:

    • bardzo dobra znajomość programu Auto-CAD 2D i 3D,
    • komunikatywna znajomość j. niemieckiego,
    • bardzo dobra wyobraźnia przestrzenna,
    • zaangażowanie i chęć do nauki,
    • mile widziana znajomość programów wspomagających projektowanie jak: Athena (CADPLAN), 3D Reshaper, Cyclon, Revit,
    • mile widziana znajomość lub doświadczenie w fasadach wentylowanych.

    OFERUJEMY:

    • normowy czas pracy (w przypadku studentów czas pracy do ustalenia indywidualnie),
    • stabilne stanowisko pracy w młodym zespole,
    • pracę w międzynarodowym środowisku,
    • premie roczne przy dobrym wyniku spółki.

    Wymagane dokumenty:

    • CV
    • list motywacyjny

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk "Aplikuj".

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez MISO Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest MISO Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Górczewskiej. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.