Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kreślarz – Konstruktor CAD

BBR Polska Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie dokumentacji wykonawczej 2D produkowanych urządzeń dylatacyjnych oraz innych konstrukcji stalowych przewidzianych do produkcji przez własną Wytwórnię Konstrukcji Stalowych,

  • Przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej wraz z listami materiałowymi,

  • Wykonywanie modeli 3D w/w urządzeń głównie także klientów zagranicznych,

  • Współpraca z członkami zespołu inżynierskiego w zakresie opracowywanej dokumentacji technicznej kreślonych konstrukcji stalowych,

  • Pomoc z generowaniu programów dla wypalarki plazmowej,

  • Kontrola jakości kreślonych konstrukcji stalowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne: Budownictwo, Mechanika i budowa maszyn lub pokrewne

  • Biegła znajomość i doświadczenie w pracy w autocad oraz Solidworks,

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Biegła znajomość rysunku technicznego i zasad jego tworzenia,

  • Doświadczenie w zakresie kontroli jakości konstrukcji stalowych będzie dodatkowym atutem,

  • Samodzielność, zaangażowanie i dobra organizacji pracy,

  • Dobra znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę przy realizacji specjalistycznych projektów budowlanych,

  • Stabilne warunki zatrudnienia i przejrzysty system rozwoju zawodowego,

  • Umowę o pracę z wynagrodzeniem adekwatnym do posiadanych umiejętności,

  • Pakiet benefitów i świadczeń socjalnych (ubezpieczenie grupowe z możliwością rozszerzenia o członków rodziny, Dofinansowanie do obozów i kolonii dla dzieci, wczasy pod gruszą).

Firma BBR Polska Sp. z o.o. działa na Polski rynku od 28 lat i należy do międzynarodowej grupy skupionej wokół firmy inżynieryjnej BBR VT International Ltd utworzonej w roku 1944 w Zurichu.

BBR Polska poszukuje kandydata na stanowisko Kreślarza/konstruktora. Osoba będzie zajmować się głownie konstruowaniem i kreśleniem urządzeń dylatacyjnych, przygotowywaniem dokumentacji produkcyjnej urządzeń. Jednym z obszarów działalności będzie także opracowywanie rysunków innych konstrukcji stalowych wykorzystywanych w pozostałych obszarach działalności firmy.

Miejscem zatrudniania będzie centrala firmy w Warszawie.

Przewiń do profilu firmy