Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kreślarz - Konstruktor

  • Lwówek Śląski, Rakowice Małe (pow. lwówecki), Bolesławiec, Złotoryja, Lubań, Gryfów Śląski, Nowogrodziec, Zgorzelec, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 11.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa budowlana Bürkle powstała przed 90 laty i jest obecnie średniej wielkości przedsiębiorstwem branży budowlanej z centralą w południowych Niemczech.
    W naszych zakładach zlokalizowanych na terenie Niemiec i Polski zatrudniamy ponad 250 pracowników.
    Oprócz budownictwa „do stanu surowego”, budownictwa „pod klucz” i działalnością deweloperską specjalizujemy się w produkcji prefabrykatów betonowych. W tej dziedzinie jesteśmy jednym z wiodących przedsiębiorstw w Badenii-Wirtembergii.

    Do pracy w naszym zakładzie w Rakowicach, 59-600 Lwówek Śląski szukamy osoby na stanowisko:
    KREŚLARZ / KONSTRUKTOR
    Miejsce pracy: Gryfów Śląski, Lubań, Lwówek Śląski, Nowogrodziec, Zgorzelec, Złotoryja, Bolesławiec, Rakowice Małe (pow. lwówecki)

    Zakres obowiązków:

    • projektowanie i konstruowanie elementów prefabrykowanych (schody, spoczniki, balkony, trybuny) z wykorzystaniem programów Tekla Structures, Dlubal, mbAEC
    • ścisła współpraca z produkcją i działem ofertowania
    • kontakt telefoniczny i mailowy z klientami firmy oraz innymi uczestnikami projektu

    Wymagania:

    • wykształcenie min. średnie techniczne
      Mile widziani studenci i absolwenci budownictwa (lub kierunków pokrewnych)
    • znajomość rysunku technicznego z zakresu budownictwa
    • znajomość przynajmniej jednego języka obcego (niemieckiego lub angielskiego) będzie dodatkowym atutem
    • odpowiedzialność, zaangażowanie w pracę
    • nie jest wymagane doświadczenie zawodowe. Gwarantujemy przeszkolenie do wykonywania pracy na stanowisku

    Oferujemy:

    • ciekawą i samodzielną pracę w młodym zespole
    • stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia
    • szkolenie w zakresie obsługi programów CAD, BIM
    lub na adres:

    Bürkle Sp. z o.o.
    Rakowice Małe 17 B
    59-600 Lwówek Śląski
    (Tel. 757 898 813)
    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.