Oferta pracy

Kreślarz

GKN Driveline Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Oleśnica
    Oleśnica, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

GKN Driveline Polska Sp. z o.o.

Oleśnica

Jesteśmy producentem półosi, wałów napędowych oraz komponentów niezbędnych do ich wytworzenia. Nasza fabryka znajduje się w Oleśnicy i jest jedną z największych oraz najnowocześniejszych w regionie. Codziennie wkładamy wiele pracy, aby nasza firma była nowoczesna i przyjazna naszym pracownikom.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kreślarz

Obowiązki:

  • przygotowywanie przy wykorzystaniu systemów CAD, zgodnie z wymaganiami zewnętrznymi i wewnętrznymi:
    • rysunków: komponentów, modeli złożeniowych i serwisowych;
    • modeli 3D komponentów wraz z detalami;
  • przygotowywanie oraz aktualizacja niezbędnych list materiałowych (BOM) dla aplikacji oraz baz danych o produkcie.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie (preferowane techniczne);
  • znajomość zasad konstrukcji mechanicznych;
  • umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej 2D i 3D;
  • dobra znajomość oprogramowania Creo Parametric;
  • podstawowa znajomość języka angielskiego;
  • dodatkowym atutem będzie znajomość programu CATIA.
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Dofinansowanie aktywności sportowej
  • Prywatna opieka medyczna
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Swoboda w wyborze benefitów

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy