Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kreślarz - Projektant

LGS SERVICE SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

LGS SERVICE SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Towarowa 18

Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki)

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie

Nasze wymagania

  • jesteś osobą, która ma swoją pasję,

  • masz wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane budowlane),

  • znasz programy Auto Cad, Inventor, MS Office,

  • potrafisz przygotowywać kalkulacje i oferty,

  • jesteś osobą samodzielną, dyspozycyjną i komunikatywną,

  • wykazujesz się otwartością, kreatywnością i zaangażowaniem.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • atrakcyjnewynagrodzenie

  • ciekawe wyzwania zawodowe

  • najlepszy zespół współpracowników

  • szeroki pakiet szkoleń w kraju i za granicą

  • pracę z największymi firmami na świecie

Nasz zespół LOGIS od ponad 20 lat specjalizuje się w kompleksowym projektowaniu i wyposażaniu magazynów przemysłowych całej Polski w systemy składowania, transportu wewnętrznego oraz informatyczne systemy zarządzania magazynem (WMS). Tworzymy projekty logistyczne dla największych firm na rynku takich jak: Volkswagen, Bosch, Raben, czy Oponeo. Nasz pozycja rynkowa to zasługa całego Teamu LOGIS. Wszyscy mamy swoje pasje: tenis, triatlon, rajdy, jeździectwo. To co nas łączy to pasja do LOGIS. Jaka jest Twoja pasja? Czy dasz się zainspirować pasją do LOGIS?

Nasze motto brzmi: „kto nie dąży do rzeczy niemożliwych, nigdy ich nie osiągnie".

Przewiń do profilu firmy