Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Krojczy

  • Koszalin, zachodniopomorskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2017-10-10

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Fabryka Flag Linea

FF Linea to producent flag, banerów oraz systemów wystawienniczych, obecny na rynku już od wielu lat. Produkty firmy, dzięki swojej trwałości oraz wysokiej jakości wykonania, zyskały szerokie i stałe grono odbiorców w całej Europie.

Wśród klientów FF Linea wymienić możemy duże międzynarodowe koncerny, agencje reklamowe, firmy lokalne oraz urzędy i instytucje. Naszym atutem jest wysoka jakość i szeroka gama produktów, doświadczenie, krótkie terminy realizacji zleceń oraz elastyczność.

Krojczy

Miejsce pracy: Koszalin
Region: zachodniopomorskie
Numer referencyjny: krojczy

Opis stanowiska:

Fabryka Flag LINEA, w związku z rozbudową linii produkcyjnej, zatrudni na pełen etat pracowników produkcji na stanowisku krojczy.

Praca fizyczna, zmianowa.

Wymagania:
  • doświadczenie w pracy manualnej, najlepiej z nożyczkami
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku krojczy
  • samodzielność, dyspozycyjność i dobra organizacja czasu pracy
Oferujemy:
  • umowa o pracę na pełen etat
  • praca w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwości rozwoju

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się