Praca księgowa w branży gastronomicznej

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Pobierz aplikację

Przeglądaj oferty wygodnie, również na mapie

Pobierz

Sprawdź oferty pracy zdalnej

Pracuj z miejsca, które najbardziej Ci odpowiada

Sprawdź
    • Poznań
    Zakres obowiązków: rzetelne i terminowe prowadzenie ksiąg rachunkowych, zgodnie z obowiązującą Ustawą o rachunkowości i przepisami podatkowymi, sporządzanie rocznych i okresowych sprawozdań finansowych oraz sprawozdań GUS, przygotowywanie,...
    opublikowana: 14 kwietnia 2021
      • Płock
      Czego oczekujemy? przygotowania list płac przygotowania umów o pracę, wypowiedzeń i rozwiązania stosunku pracy przygotowania świadectw pracy przygotowania deklaracji ZUS przygotowania rocznych deklaracji podatkowych dla pracowników i osób...
      opublikowana: 8 kwietnia 2021
        • Katowice
        Grupa kapitałowa Berg Holding S.A. z siedzibą w Katowicach w związku z dynamicznym rozwojem i zmianami w strukturze organizacyjnej zatrudni Głównego księgowego/Główną księgową Do prowadzenia ksiąg rachunkowych grupy holdingowej Główne...
        opublikowana: 30 marca 2021