Ta oferta pracy jest nieaktualna od 255 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowa

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 01.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Kancelaria Podatkowa ANMAR SP.z o.o.
    LICZYMY PODATKI OD 1991

    Księgowa
    Miejsce pracy: Gdańsk

    Opis stanowiska:

    • księgowanie ksiąg przychodów i rozchodów
    • naliczanie ZUS dla osób prowadzących działalność
    • naliczanie podatków z działalności
    • informowanie klientów o zobowiązaniach podatkowych

    Wymagania:

    • bieżąca znajomość zasad prowadzenia ksiąg i przepisów podatkowych
    • doświadczenie zawodowe min.2 lata
    • łatwość obsługi komputera
    • mile widziana znajomość programu księgowego R2
    • umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    • dobre warunki płacy
    • kameralną atmosferę
    • udział w szkoleniach zawodowych
    • uczciwość i szacunek w relacjach
    • dostęp do serwisów i biuletynów
    • możliwość dobrowolnego uczestnictwa w pakietach ubezpieczeniowych Allianz Rodzina i Broca
    • atrakcyjne wyjazdy integracyjne

    Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku  prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ

    W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat,
    odwiedź naszą stronę internetową: https://www.dpanmar.pl/