Praca księgowa/-y ds. środków trwałych, mazowieckie

Mamy dla Ciebie 3 ofert
    • Warszawa
    Oferujemy: Zatrudnienie w oparciu o umowę pracę Pakiet świadczeń pozafinansowych (karta sportowa, opieka medyczna) Pracę w przyjaznym i międzynarodowym zespole Możliwość rozwoju swojego doświadczenia w globalnych strukturach firmy Do zadań osoby...
    opublikowana: 8 października 2019
    • Warszawa
    Opis stanowiska: Poszukujemy samodzielnej, dynamicznej i dobrze zorganizowanej osoby na stanowisko Samodzielna/-y Księgowa/-y. Zadaniem nowo zatrudnionej osoby będzie zbudowanie od podstaw sprawnie funkcjonującej obsługi księgowej. Zadania i...
    opublikowana: 7 października 2019
    • Warszawa
    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Prowadzenie ksiąg rachunkowych Przygotowywanie bilansów, RZiS, raportów oraz sprawozdań finansowych Księgowanie wyciągów bankowych, dokumentów magazynowych, faktur zakupów Sporządzanie Rejestrów...
    opublikowana: 26 września 2019